fbpx
 
Tasku kesk
Tasku keskuses avati viimaks taas kino
28.03.2024

Baltimaade suurim kinooperaator Apollo Kino avas kolmapäeva õhtul Tartu kesklinnas Tasku Keskuses meeleoluka avaüritusega uue kino. Tänasest on kinokavas võimalik valida juba 20 filmiseansi vahel.

 

„Tagasiside Tasku kino avamisele on olnud väga toetav ja positiivne, kuna lõpuks on Apollo Kino jõudnud ka Tartu kesklinna. Samuti on näha avanädalavahetuse piletimüügi numbritest, et huvi uue kino vastu on suur,“ tõdes Apollo Kino tegevjuht Kadri Ärm.

„Meil on tõesti väga hea meel, et et saime oma uue, järjekorras 18nda kino edukalt avatud. Tasku Keskuses asuva Apollo kino saalid mugavate teenindatavate paarissohvade, suure ekraani  ja võimsa heliga ootavad kinosõpru endale külla. Lisaks on kinno tulemas palju suurepäraseid kohalikke ja välismaised filme nii lastele, noortele kui täiskasvanuist väärtfilmi austajatele,“ lisas Kadri Ärm.

 

Tasku Keskuses uksed avanud Apollo kinos on kokku neli saali ja neis kohti vastavalt 209, 73, 72 ja 71. Lisaks filmide näitamisele hakkab Apollo Tasku kinos korraldama oma klientide seas populaarseid üritusi nagu Apollo naistekas, Väärtfilmi kolmapäevak, Pannkoogihommik ja Apollo hitikas. Samuti Apolle kinode üleseid kampaaniad nagu Swedbanki Teisipäev ja Loto Kolmapäev.

 

Uus kino Tasku Keskuses on Apollo Kino kolmas kino Tartus, varasemast tegutsevad Apollo kinod nii Lõunakeskuses kui Eedeni Keskuses.

Apollo Kino on suurim kinooperaator Eestis, Lätis ja Leedus. Hetkel tegutseb üle Baltikumi 18 Apollo kino. Igal aastal külastab Apollo kinosid ligi 3,5 miljonit inimest, kes leiavad ikka ja alati põhjuse kinno tulemiseks. Olgu selleks suurepärane valik filme, inspireerivad näitlejad, tipptehnoloogia või tõsiasi, et Apollo Kino pakub filmide nautimiseks hubast ja uuenduslikku keskkonda. Kõik Apollo kinod töötavad iseteeninduskontseptsioonil, mis võimaldab klientidel osta kinopileteid ja -snäkke järjekorras ootamata, tagades nii kontaktivaba ja sujuva ostuprotsessi. Apollo Kino seisab innovaatilise kinokultuuri panustamise eest, et pakkuda võrratut meelelahutust ja tõeliselt kaasahaaravat filmikunsti oma publikule üle Eesti ja Baltikumi.