fbpx
 
Andres Vah
Andres Vaher liitus kommunikatsioonibürooga Dalton
06.08.2020

Kauaaegne spordiajakirjanik Andres Vaher asus konsultandina tööle kommunikatsioonibüroos Dalton,, mis pärjati 2019. aastal oma valdkonnas Eesti parima aunimetusega. 

  „27 aastat on ühe vao ajamiseks hoomamatult ja kirjeldamatult pikk aeg. Need peaaegu kolm kümnendit, mil sõnad sport ja ajakirjandus katkematult mu päevi täitsid, jätsid minusse igaveseks kustumatu jälje. Täpselt samamoodi ammutasin väga erinevates rollides ja meediamajades hindamatu kogemustepagasi, mille nüüd uude ametisse kaasa võtan,” selgitas Vaher kannapööret. 

Juba keskkoolipoisina Päevalehe sporditoimetusse tööle asunud Vaher jõudis hiljem reporteri ja toimetajana tegutseda ka Õhtulehes, Sporditähes, Delfis/Eesti Päevalehes ja Postimehes. Seejuures täitis ta Õhtulehes terve kümnendi ja Delfis/Eesti Päevalahes neli aastat osakonna juhataja kohuseid. Samuti on Vaher kaasautorina osalenud suve- ja taliolümpiaraamatute ilmumise juures. Aastatel 2008-2018 kuulus ta Eesti Spordiajakirjanike Seltsi juhatusse. Jätkuvalt juhib Vaher Kuku raadios jalgpallisaadet „Vutikohus”. 

„Palju on räägitud, et meedia ja kommunikatsioon asuvad rindejoonte eri pooltel. Näinud neist esimest pikalt seest- ja teist väljastpoolt, julgen arvata, et ajas on need piirid hägustunud. Päris kindlasti pole enam tegemist vaenlastega, vaid selgelt partneritega. Seepärast olengi veendunud, et suudan ammutatud laia teadmiste- ja kogemustepagasit uues sektoris edukalt rakendada,” põhjendas Vaher ning tõi Daltoni eelistamise peapõhjustena välja agentuuri uuendusmeelsuse, julguse ja loovuse. 

„Andrese liitumine on loogiline jätk meie kasvustrateegias, et tugevdada oma meeskonda inimesega, kes tuleb ajakirjandusest. Alles kevadel täienesime jõuliselt digi- ja sotsiaalmeedia valdkonnas, mis on end tänaseks igati õigustanud. Andrese suur väärtus on tema varasem ajakirjanduslik taust, väga lai silmaring ja tugev soov end uues valdkonnas tõestada,“ sõnas Daltoni tegevjuht Ivo Kallasmaa.