Uudiste arhiiv

«Tagasi

Dalton otsib oma meeskonda kommunikatsioonikonsultanti

mai 5, 2017

Sa tahad viia ellu kommunikatsiooniprojekte, mis kõnetavad tervet maailma? Sa tahad inspireerida ja saada inspireeritud keskkonnas, kus töötavad Eesti helgeimad loovpead? Sa otsid väljakutset suure…. V-ga? Jah? Meil on kaks kuldmedalit tänavustelt Balti PR-auhindade galalt, Eesti suhtekorraldusauhind ja seinal kuldmunad. Meil on kõige ägedamad kliendid ja loovamad kolleegid. Meie ümber on Eesti olulisim loovagentuuride linnak […]

Tippkõlarite looja Estelon pälvis maailma mainekaima disainiauhinna

aprill 7, 2017

Maailma hinnatuimaid kõlareid loova Esteloni mudel YB pälvis maineka rahvusvahelise disainiauhinna Red Dot Award: Product Design 2017. YB disaini juures ei ole ükski joon või detail loodud silmas pidades välist ilu, vaid iga komponendi eesmärk on luua tervik, mis võimaldab nautida maailma parima heli ja visuaalse täiuslikkuse pakutavat elamust. Esteloni asutaja ning peadisaineri ja -inseneri […]

Dalton – Eesti pärjatuim PR-büroo aastal 2017

aprill 1, 2017

2016. aasta tõi Daltonisse väga põnevaid kliente, väga põnevaid töid ja väga häid tulemusi. Need resultaadid ei jäänud märkamata. Baltimaade ja Eesti olulisematelt konkurssidelt teenisime ühtekokku viis auhinda. Baltic Communication Awards 2017 ehk mi:t & links finaali nelja parema sekka pääses Dalton kolmes eri kategoorias kolme tööga. Sprayprinteri rahvusvaheline PR (rahvusvaheline kategooria), Trio to Rio […]

Ainulaadne Lasnamäe Tervisemaja avas uksed

märts 30, 2017

30. märtsil avati pidulikult Lasnamäe Tervisemaja, mis ühendab meditsiini täisteenuse, sportimisvõimalused ja kaubanduse ning avardab oluliselt arstiabi kättesaadavust Tallinnas ja selle lähivaldades. Aadressile Linnamäe tee 3 ehitatud tervisemaja on esimene ühiskondlike funktsioonidega hoone Eestis, mille ehitamist finantseeris sajaprotsendiliselt erakapital. Tervisemaja investori Timofey Sukonkini sõnul näitab üürnike ja tulevaste klientide suur huvi, et tegemist on olulise ettevõtmisega, […]

Seikluskomöödia “Sangarid” esilinastus Apollo Kino Solarises

veebruar 16, 2017

Kolmapäeva õhtul esilinastus Apollo Kino Solarises kerge ja lõbus kodumaine seikluskomöödia “Sangarid”, pakkudes esimestele filmivaatajatele naerupahvakuid, nostalgiat ja põnevust.

Seikluskomöödia “Sangarid” on 2017. aasta oodatuim film

detsember 17, 2016

Juba kahe kuu pärast, 17. veebruaril linastub järgmise aasta oodatuim kodumaine film – seikluskomöödia “Sangarid”. Viru äri, põgenemine Rootsi ja õnne jahtimine pole kunagi olnud nii maitsvas huumorikastmes.

Ivo Kallasmaa valiti ETKALi juhatusse

detsember 9, 2016

Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liit (ETKAL) valis üldkoosolekul uue juhatuse ning sõnastas neli võtmeteemat, millega tulevatel aastatel valdkonna tasakaalustatud arengu tagamiseks jõulisemalt tegeletakse.

Kaupmehest saab Tridensi suuromanik

detsember 8, 2016

Eesti tuntuim toidu- ja esmatarbekaupude hulgimüügifirma ning suurim toitlustussektori varustaja AS Kaupmees & KO omandab enamusosaluse AS-is Tridens, mis esindab Eestis mitmeid maailma juhtivaid joogi- ja toidubrände.

Ühisrahastust koguv SprayPrinter lööb maailma meedias laineid

november 21, 2016

Kevadel ettevõtluskonkursi Ajujaht võitnud Sprayprinter jõudis eelmisel nädalal mitmessse rahvusvahelisse meediakanalisse ja on ühisrahastusplatvormis Kickstarter kogunud juba üle 50 000 euro.

Luksusmoebränd Escada esitles uut kollektsiooni eksklusiivselt Tallinnas

Luksusmoebränd Escada korraldas Tallinnas Swissotelis uue kollektsiooni Resort 2017 ainsa ja eksklusiivse moeetenduse Skandinaavias ja Baltimaades.

Video: 7-aastane tantsuvirtuoos Jesper sai ägeda video

november 12, 2016

Pärnu lähedalt Häädemeestelt pärit Jesper tantsis suve jooksul 70 Eestimaa paigas, et jäädvustada oma esimene, positiivsest energiast pulbitsev täispikk tantsuvideo. 

President Ilves avas puidutöötlemisettevõtte Arcwood uue tehase

oktoober 3, 2016

Arcwood avas reedel, 30. septembril pidulikult uue insenerpuidu tootmiskompleksi, mis viib Põlvamaa ühe suurima tööandja uude ajajärku.

Spordinädal 2016 – enam kui 600 sündmust üle Eesti!

september 10, 2016

10.-18. septembrini tähistatakse Eestis teist aastat järjest üle-Euroopalist spordinädalat, mis tänavu kutsub nii noori kui täiskasvanuid üles leidma endale sobiva liikumisrütmi.

Ida-Virumaal alustas tööd ühendatud kutsehariduskeskus

september 2, 2016

Jõhvi, Sillamäe ja Narva kutseõppeasutuste liitmine üheks, võimaldab nii Ida-Virumaa ametiõppesse kui laiemasse arengusse tuua varasemast avaramad võimalused ja kõrgema kvaliteedi.

Cavalor Baltic Summer Cup kujunes tippsündmuseks

juuli 18, 2016

Baltimaade ühe suurima suvise ratsaspordivõistluse Cavalor Baltic Summer Cup 2016 uudiseid aitas avalikkusele vahendada kommunikatsioonibüroo Dalton.

Estanc ASi hiidmahuti teekond Jürist Paldiskisse

juuli 8, 2016

Põhjamaade suurima mahutitootja Estanc AS valmistatud kortermaja mõõtu toiteveemahuti alustas teekonda Eestist Kesk-Soomesse Äänekoskisse.

Dalton korraldab Trio to Rio meediasuhteid

juuni 21, 2016

Dalton OÜ aitab kolmikõdedel Leila, Liina ja Lily Luigel ehk Trio to Rio maratonitiimil Rio olümpiamängude eel meediasuhtlust korraldada.

Tetra Pak käivitas teavituskampaania pakenditeadlikkuse tõstmiseks

juuni 10, 2016

Tetra Pak lansseeris juuni alguses teavituskampaania “Hea pakendamine heaks eluks” ja tutvustas Baltimaades läbiviidud tarbijauuringu tulemusi.

Tuntud ajakirjanikud ja blogijad esitlesid ehtekollektsiooni Lummus uut sarja Aovalgus

mai 17, 2016

Eesti kvaliteetse disainehte sünonüümina siinses ilumaailmas kanda kinnitanud kollektsiooni Lummus uut sarja Aovalgus esitlesid täna ärihoone Navigator katusel tuntud ajakirjanikud ja blogijad.

Case Study: Iglusauna brändikampaania 2015

aprill 5, 2016

Iglusauna brändivärskenduse kampaania jõudis tänavu Aasta Turundustegu 2015 finaali. Tegu oli märkimisväärne, kuna väikese eelarvega saavutati 8-kordne käibe kasv, tehti läbimurre ekspordis ning positsioneeriti end kvaliteetbrändiks.

“Klassikokkutulek” tõusis Eesti edukaimaks filmiks

märts 22, 2016

Õhtul, kui Eesti reklaamiparemik oli kogunenud Saku Suurhalli Kuldmunade jagamisele, sündis ühes kinos filmiajalugu – komöödiafilmist “Klassikokkutulek” sai kõigi aegade suurima kassa teinud film Eestis.

PR-koolitus Paides

jaanuar 11, 2016

Novembri lõpul viis meie konsultant Lennart Komp Järva maavalitsuse ja Paide linnavalitsuse ning nende allasutuste töötajatele läbi kommunikatsioonikoolituse teemal “Kuidas olla hea pressiesindaja?”.

Eesti Facebooki kasutajate arv on jõudmas 600 000 piirile

november 27, 2015

Kommunikatsioonibüroo Dalton ja veebiagentuur Vurri koostöös valminud uuringust selgus, et Eesti Facebooki kasutajate arv on kerkinud üle 590 000 kasutaja. Eestis on 590 000 Facebooki kasutajat, mis teeb ligi poole rahvastikust. Kõige populaarsem on Facebook 25-30 aastaste noorte hulgas, neile järgnevad vanuserühmad 19-24 ja 31-36.  55+ aastaseid Facebooki kasutajaid on Eestis vaatamata oma eale juba üle 64 tuhande. […]

Riia Spice kaubanduskeskuses avati Cortefieli rõivakauplus

oktoober 27, 2015

Spānijas lielzīmols Cortefiel liek Latvijas ziemai mirdzēt Spānijas modes zīmols Cortefiel tirdzniecības centrā Spice ir atvēris jaunu un plašu veikalu, kas palīdzēs tumšajā Latvijas ziemā ienest mirdzumu un dienvidzemju krāsas.

Rahvusvahelise haardega Eesti massaažikool muutis nime

Väikesest koolituspakkujast Baltimaade juhtivaks tegijaks kerkinud M.I. Massaažikool kannab nüüdsest nime Eesti Massaaži- ja Teraapiakool. 

FOTOD: vaata, kuidas Eesti parim taipoksija Lastefondi tätoveeringu sai

oktoober 20, 2015

Eesti parim taipoksija Edvin Erik Kibus astus laupäeva õhtul King of Kings Grand Prix-etapi peamatšiks ringi vinge, kuid heategevusliku sõnumiga kehamaalinguga.

Tallinna mereväravasse kerkivad majad

september 6, 2015

Tallinna südalinnas pikalt tühermaana seisnud Admiraliteedi basseini äärne piirkond saab mõne aasta jooksul täiesi uue näo ning muudab turistidele “merevärava” atraktiivseks.

Tallinn saab lähiaastatel uue moodsa linnaosa

august 12, 2015

17. juulil ilmus TV3 telekanalis lugu, kus antakse ülevaade kerkivast uuest linnasüdamest, mis paikneb Tallinna sadamaalal ning kuhu on kerkimas Exploreri äri- ja büroohoone ning uued eksklusiivsed korterelamud. 

Wolfprint3D jõudis järgmise meditsiinilise läbimurdeni

juuli 27, 2015

Rahvusvaheliselt tuntuks saanud Wolfprint3D on koostöös Eesti arstidega valmistanud 3D mudeli inimese koljust.

Lido avamine ülemistes

märts 12, 2015

Lido avas ülemiste keskuses oma teise ja seni suurima restorani eestis. Ettevõtte teatel on eestisse peagi lisandumas ka kolmas lido. Ülemiste lido mahutab 300 inimest,

NARVA KUTSEÕPPEKESKUS

veebruar 15, 2015

Narva kutseõppekeskuses sai lõpudiplomi ligi 100 uut meistrit. Narva kutseõppekeskuses said eile lõputunnistuse 92 värsket meistrit, kes astuvad nüüd oma ala tippudena tööellu. Lõputunnistuse said mehhatroonikud …

Capital Mill

jaanuar 18, 2015

Ärihoonest Navigator sai ametlikult Baltimaade keskkonnasõbralikem Ärihoonele Navigator väljastati energiatõhusa ehitise sertifikaat LEED Gold, mis teeb sellest ametlikult Baltimaade kõige rohelisema omasuguste seas.